Individuaalsed konsultatsioonid

Individuaalsed konstellatsioonid (konstellöör ja klient) on abiks, kui lahendust vajavad isklikud teemad, kui tundub, et probleemid saavad alguse valikutest mida me teeme oma elus. Näiteks korduvad mustrid. Muidugi võib ka nende teemade puhul selguda, et sarnaseid arenguid on olnud ka minevikus, kuid selguse saamiseks on hea alustada iseendast.

Individuaalsed konstellatsioonid on hea valik, kui grupitöö tundub raske selle poolest, et teiste juuresolekul ei soovi lahendada oma probleeme. Tegelikkuses toetab grupp alati toimuvaid protsesse ja tänu sellele on suures osas võimalikud head tulemused konstellatsioonides. Kui siiski tundub individuaalne konstellatsioon õige valikuna, siis soovitan nii alustada.  Hiljem, kui alteadlikud hingetasandi teemad on rohkem teadvustatud, on seda kartust kergem ületada.

Individuaalse konstellatsiooni ühe tunni tasu on 60€. Tavaliselt kulub individuaal konstellatsioonile tund kuni poolteist. Vajalik on eelnevalt registreeruda kodulehel, et planeerida sobivat aega. E-posti  või telefoni teel suhtlemisel on võimalikud erinevad kokkulepped, kuid 10€ registreerimistasu kinnitab oma soovi tugevust. Tasu tuleb kanda  Konstellatsioonid OÜ, arveldusarvele EE947700771002708749.

Küsimuste korral palun jääte küsimus. Vastan esimesel võimalusel.

Osalen suvistel vabaõhuüritustel ja annan individuaalkonsultatsioone. Sobiva kolluleppe korral võin tulla huviringi või kollektiivi ja tutvustada individuaalkonstellatsiooni ning anda konsultatsioone.

KONTAKTID

Palun edasta oma soov

Vastan küsimustele esimisel võimalusel.

Kalmer (+372) 51 590 66

Julia (+372) 53 976 467

kalmer@konstellatsioonid.ee

julia@konstellatsioonid.ee